Modena Fliser Trondheim

Kontakt oss

Åpningstider

Butikk:
Mandag–Fredag: 10.00–18.00
Lørdag: 10.00–15.00

Lager:
Mandag–Fredag: 07.00–18.00
Lørdag: 10.00–15.00

Om oss

Modena Fliser Trondheim
Har lang tradisjon av salg til prosjekt- og privatmarkedet og er markedsledere på fliser, skifer og naturstein og murprodukter i Trøndelag. Modena Fliser Trondheim er en faghandel, der du som kunde skal få svar, og ikke minst hjelp. Gjennom mange års erfaring har vi unike løsninger til individuelle behov, prosjekt eller privat bolig, som man vil tjene på både kort og ikke minst på lang sikt. Vår butikk er nyrenovert med en mengde flotte utstillinger av fliser, skifer, granitt, belegningsstein, ovner og mye mer. Vi har alt fra det billige til det mest eksklusive.

Produkter

Lagerfører fra alle disse produktgruppene.

 


Reidar Grendstad
Daglig leder
reidar.grendstad@modena.no


Anne Kristin Kyllo
Butikkleder
anne.kyllo@modena.no


Trond Antonsen
Salg butikk
trond.antonsen@modena.no


Ann-Karin Køhler
Salg butikk
ann-karin.kohler@modena.no


Ståle Bråten
Salg prosjekt
stale.braten@modena.no


Erlend Martens
Salg prosjekt
erlend.martens@modena.no


Morten Hagen
Salg prosjekt naturstein
morten.hagen@modena.no


Jan Petter Klungen
Salg/verksted naturstein
jan.petter.klungen@modena.no


Geir Tore Gundersen
Lageransvarlig
geir.tore.gundersen@modena.no


Terje Rødseth
Lager
terje.rodseth@modena.no


Tormod Skamo
Lager