modena
murbygg1

Modena Fliser Forus

Lokasjon

Trykk på bildet for interaktivt kart

Send oss en e-post

Realiser dine drømmer og bygg verdier sammen med oss i Modena Fliser!

Modena Fliser AS (tidligere Modena Mur & Bygg AS) er sørvestlandets største senter innen produktgruppene:

Modena Fliser på Forus består av butikk, proffsenter på naturstein, og lager på skifer, naturstein og bruksprodukter (lim og fug). Med våre 35 ansatte innehar vi høy kompetanse innenfor våre varegrupper. Vi anbefaler sterkt et besøk i vår flotte og moderne butikk i Gamle Forusvei 14 på Forus. Vi er alltid oppdatert innen de siste trender og løsninger, og vil med glede dele våre erfaringer og kompetanse med deg. Alle våre butikker har et utmerket samarbeid med distriktets beste håndverkere, og kan være behjelpelig både når det gjelder design, fag og om du trenger å få jobben gjort.

Åpningstider

Butikk:
Mandag–fredag: 09.00–19.00
Lørdag: 09.00–14.00

Skifer/lager:
Mandag-fredag: 07.00-16.00
Lørdag: stengt

Kontakt

Butikk: telefon 51 44 31 66,
E: forus@modena.no
Lager skiferavdeling: telefon 51 44 31 72

Avdelingsleder: Harald Gilje, M: 971 81 719, E: harald.gilje@modena.no

Skifer/naturstein – prosjektsalg: Bjørn Sunde, M: 971 54 126, E: bjorn.sunde@modena.no

Skifer/naturstein – driftsleder: Jonathan Nordvall, 958 48 310, E: jonathan.nordvall@modena.no

Butikk:

iselinGro Iselin Horve
Kundeveileder

Groiselin.horve@modena.no

Tlf: 415 01 762

 

lenaLena Thornes
Kundeveileder

Lena.thornes@modena.no

Tlf:468 17 540

 

livLiv Alvsaker
Kundeveileder

Liv.alvsaker@modena.no

Tlf: 415 06 586

 

may-benteMay Bente Sørensen
Kundeveileder

may.sorensen@modena.no

Tlf: 414 87 034

 

sigurdSigurd Bratland
Kundeveileder

Sigurd.bratland@modena.no

Tlf: 415 04 148

 

thomasRolf Thomas Johannesen
Varmeansvarlig

Thomas.johannesen@modena.no

Tlf: 993 69 705

 

heleneHelene Marie Herland
Butikkleder

Helene.herland@modena.no

tlf:92487521

Adresse

Modena Fliser AS avd Forus
Gamle Forusvei 14
4033 Stavanger

Velg trygt – velg hvitt! Murermester-oppslag