Modena Fliser Bergen Åsane

Kontakt oss

Åpningstider

Ordinære åpningstider:
Mandag – Fredag kl 10.00 - 17.00
Torsdag kl 10.00 – 19.00
Lørdag kl 10.00 – 16.00
Lager er åpent for proffkunder fra kl 06.30 man -fredager

.

Om oss

Velkommen til Modena Fliser Bergen i Åsane

Modena Fliser avd Bergen ble etablert i 1988 og er blitt et av vestlandets, og landets største senter innen fliser og skifer. Butikken er plassert i nærheten av Åsane i Salhusvegen. Vi startet opp som Bygg & Interiør AS, en komplett byggevarebutikk, der fliser var en betydelig del av sortimentet. Skiftet navn til Flis & Interiør i 2000. Har deretter satset fullt på fliser og naturstein. Ble medlem av Modena  Gruppen i 2005.

Produkter

Lagerfører fra begge disse produktgruppene.

 

 

 


Magne Nilsen
Daglig Leder
magne.nilsen@modena.no


Helge Langeland
Selger - Proff/Prosjekt
helge.langeland@modena.no


Tore Nilsen
Selger - Privat/Proff
tore.nilsen@modena.no


Daniel Halvari
Selger - Privat
daniel.halvari@modena.no


Inge Seljelid
Logistikkansvarlig
inge.seljelid@modena.no


Magne Nilsen
Selger - Naturstein/Takskifer
magne.nilsen@modena.no


Maja Misur Nilsen
Selger - butikk
maja.misur@modena.no