Modena Fliser Forus

Kontakt oss

  • Telefon
    514 43 166
  • E-post
    forus@modena.no
  • Adresse
    Gamle Forusvei 14
    4031 Stavanger

Åpningstider

Sommeren 2018 (2/7 - 28/7)
Butikk:
Mandag–Fredag: 09.00–17.00
Torsdag: 09.00-19.00
Lørdag: 10.00–15.00

Ordinære åpningstider
Butikk:
Mandag–Fredag: 09.00–19.00
Lørdag: 10.00–15.00

Lager/proff:
Mandag - Fredag: 06.30 - 11.00 (e. kl 11.00 inngang v/ butikk)

Om oss

Realiser dine drømmer og bygg verdier sammen med oss i Modena Fliser!
Modena Fliser AS (tidligere Modena Mur & Bygg AS) er sørvestlandets største senter innen produktgruppene:

Vi anbefaler sterkt et besøk i vår flotte og moderne butikk i Gamle Forusvei 14 på Forus. Vi er alltid oppdatert innen de siste trender og løsninger, og vil med glede dele våre erfaringer og kompetanse med deg. Alle våre butikker har et utmerket samarbeid med distriktets beste håndverkere, og kan være behjelpelig både når det gjelder design, fag og om du trenger å få jobben gjort.

 

 

Velg trygt – velg hvitt! Murermester-oppslag


Helene Marie Herland
Butikkleder
Helene.herland@modena.no


Gro Iselin Horve
Kundeveileder
Groiselin.horve@modena.no


Liv Alvsaker
Kundeveileder
Liv.alvsaker@modena.no


May Bente Sørensen
Kundeveileder
may.sorensen@modena.no


Sigurd Bratland
Kundeveileder
Sigurd.bratland@modena.no


Victoria F. Thorsen
Kundeveileder
victoria.thorsen@modena.no


Rolf Thomas Johannesen
Varmeansvarlig
Thomas.johannesen@modena.no