Modena Fliser Kristiansand Sørlandsparken

Kontakt oss

Åpningstider

Sommeren 2018 (9/7 - 4/8):
Mandag - Fredag:
Butikk: 10.00-17.00
Lager: 07.00 - 17.00

Lørdag:
Butikk/Lager: 10.00-14.00

Vanlige Åpningstider
Butikk:
Mandag – Fredag: 09.00–18.00
Lørdag: 10.00–16.00

Lager
Mandag – Fredag: 07.00–18.00
Lørdag: 10.00–16.00

Om oss

Modena Fliser i Sørlandsparken består av butikk, proffsenter og lager av fliser, skifer, naturstein og varme.
Vi  innehar høy kompetanse innenfor våre varegrupper og anbefaler sterkt et besøk i vår flotte og moderne butikk i Avenyen i Sørlandsparken. Vi er alltid oppdatert innen de siste trender og løsninger, og vil med glede dele våre erfaringer og kompetanse med deg.
Alle våre butikker har et utmerket samarbeid med distriktets beste håndverkere, og kan være behjelpelig både når det gjelder design, fag og om du trenger å få jobben gjort.
Produkter

 

Banner 2


Fredrik Gundersen
Butikkleder
fredrik.gundersen@modena.no


Scott Mc Crindle
Selger
scott.mccrindle@modena.no


Sarah Skattem
Selger
sarah.skattem@modena.no


Magne Hageland
Selger
magne.hageland@modena.no


Erik Arnesen
Selger
erik.arnesen@modena.no


Stian Olstad
Prosjektleder
stian.olstad@modena.no


Lars Kristensen
Prosjektselger
lars.kristensen@modena.no