modena
IMG_2359 IMG_2362 IMG_2361

Modena Fliser Sandnes – Proffavdeling

Lokasjon

Trykk på bildet for interaktivt kart

Send oss en e-post

Velkommen til Modena Fliser sin nye proffavdeling på Stangeland i Sandnes.

Vårt regionssenter på Stangeland fungerer som en proffbutikk og – avdeling, og logistikksenter for våre proffkunder. Ut fra dette senteret distribuerer vi fliser, skifer, byggevarer og tilhørende produkter til avdelingene våre i Stavanger, Forus, Bryne og Egersund.

Etter at vi flyttet vår skiferavdeling fra Forus til Stangeland, vil vi nå ha lørdagsåpent for både proff- og privatkunder.

Er du privatkunde og på utkikk etter fliser, ber vi deg ta turen innom vår flotte hovedbutikk på Forus som har åpent hver dag til kl 19.00 og lørdager til kl 14.00.

Adresse

Brannstasjonsveien 22
4312 Sandnes

Åpningstider

Mandag – fredag: 06.00 – 16.00
Lørdag: 09.00 – 14.00

Kontakt lager og ekspedisjon

Ordre og bestilling
T: 51 44 31 70
E: Kåre Riska – kare.riska@modena.no
E: Helge Varhaug – helge.varhaug@modena.no

Arnt Ove Torland – Driftsleder
M: 977 67 013
E: arntove.Torland@modena.no

Kontakt prosjektavdeling

Trond Ueland – daglig leder
M: 404 60 370
E: trond.ueland@modena.no

Jan Eimar Dalva – prosjektleder
M: 959 29 297
E: jan.dalva@modena.no

Bjarte Egeland – prosjektselger
M: 922 07 956
E: bjarte.egeland@modena.no

Monja B.M Hegglund-Dalseth – prosjektselger bolig
M: 982 89 574
E: monja@modena.no

Oddgeir Ree – innkjøpsleder
M: 971 34 301
E: oddgeir.ree@modena.no