modena

Modena Fliser Trondheim

Lokasjon

Trykk på bildet for interaktivt kart

Send oss en e-post

Modena Fliser Trondheim
Har lang tradisjon av salg til prosjekt- og privatmarkedet og er markedsledere på fliser, skifer og naturstein og murprodukter i Trøndelag. Modena Fliser Trondheim er en faghandel, der du som kunde skal få svar, og ikke minst hjelp. Gjennom mange års erfaring har vi unike løsninger til individuelle behov, prosjekt eller privat bolig, som man vil tjene på både kort og ikke minst på lang sikt. Vår butikk er nyrenovert med en mengde flotte utstillinger av fliser, skifer, granitt, belegningsstein, ovner og mye mer. Vi har alt fra det billige til det mest eksklusive.

Produkter

Lagerfører fra alle disse produktgruppene.

Adresse

Modena Trondheim AS
Tungasletta 7,
7047 Trondheim

Åpningstider

Butikk:
Mandag–fredag: 10.00–18.00
Lørdag: 10.00–15.00

Lager:
Mandag–fredag: 07.00–18.00
Lørdag: 10.00–15.00

Kontakt

Telefon: 918 84 260
E-post: trondheim@modena.no

Reidar Grendstad
Daglig leder
Salg naturstein, hage, gårdsplass
Telefon: 970 59 060
E-post: reidar.grendstad@modena.no

Salg butikk

Anne Kristin Kyllo
Butikkleder
Telefon: 938 45 017
E-post: anne.kyllo@modena.no

Trond Antonsen
Salg butikk
Telefon: 947 81 803
E-post: trond.antonsen@modena.no

Ann-Karin Køhler
Salg butikk
Telefon: 947 80 535
E-post: ann-karin.kohler@modena.no

Salg prosjekt

Per Arne Nesvold
Salg Prosjekt
Telefon: 995 36 080
E-post: per.arne.nesvold@modena.no

Ståle Bråten
Salg prosjekt
Telefon: 951 48 252
E-post: stale.braten@modena.no

erlend martensErlend Martens
Salg prosjekt
Telefon: 938 01 570
E-post: erlend.martens@modena.no

Morten Hagen
Salg prosjekt naturstein
Telefon: 958 78 310
E-post: morten.hagen@modena.no

Lager/verksted naturstein

Jan Petter Klungen
Salg/verksted naturstein
Telefon: 948 80 202
E-post: jan.petter.klungen@modena.no

Lager/transport

Geir Tore Gundersen
Lageransvarlig
Telefon: 970 41 231
E-post: geir.tore.gundersen@modena.no

Terje Rødseth
Lager
Telefon: 948 61 148
E-post: terje.rodseth@modena.no

Tormod Skamo
Lager
Telefon: 930 19 306